pistolerobreaks
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Breakbeat, dnb, dubstep, psy, dub, tech, jazz, funk, rock etc...
 
Početna stranicaPočetna stranica  PretraľnikPretraľnik  Latest imagesLatest images  RegistracijaRegistracija  LoginLogin  

Share | 
 

 8th Seasplash 2010 - 22-25.07. - Monumenti Pula

Prethodna tema Sljedeća tema Go down 
Autor/icaPoruka
zm

zm

Broj postova : 3410
Registration date : 14.10.2007

8th Seasplash 2010 - 22-25.07. - Monumenti Pula Empty
PostajNaslov: 8th Seasplash 2010 - 22-25.07. - Monumenti Pula   8th Seasplash 2010 - 22-25.07. - Monumenti Pula Empty28/7/2010, 13:13

8th Seasplash 2010 - 22-25.07. - Monumenti Pula Imageqrg

Nakon sitne zavrzlame prije polaska prema Puli (čitaj: stanovita individua je zaboravila auto 8th Seasplash 2010 - 22-25.07. - Monumenti Pula 41632 ) konačno smo krenuli. Uz kratko stajanje u Pazinu, na festival dolazimo minutu prije nastupa High Tone-a, koji su i bili glavni razlog našem dolasku već u četvrtak. High Tone ne može loše, pa tako nije loše bilo ni ovaj put. Iako, koncert nije bio za čistu peticu, definitivno je bio za vrlo dobar plus. Svirali su uglavnom stvari sa novog i električnijeg albuma uz odlične video projekcije. Nakon njih nastupile su Las Balkanieras, ali njih baš i nismo doživjeli jer smo već lagano kretali na spavanac. Ostale bine prvi dan nismo stigli obić' u tom kratkom vremenu. Za četvrtak, ljudi skroz dosta. U petak smo do nekih 5 popodne slagali Electrosplash floor pripremajući video za Brain Decay koji se trebao održati istu večer i nakon zgotovljenog posla u ''A je to stilu'' s moje strane (čitaj: kablovi vise posvuda) otišli smo na kupanac u obližnji Štinjan. Vraćamo se oko 21h kada se i ekipa već zagrijavala za drugu večer festivala. Malo iza 22h, počeo je Bamwise koncert. Počeli su dobro uz malo preglasne perkusije koje su možda bile mrvicu prenametljive. Ipak, to nije bio velik problem. Problem se uskoro pojavio u obliku pregrijanog pojačala te je svirka prekidana 3-4 puta. Bamwiseovci su bili frustrirani s razlogom jer tako nešto ne bi se smjelo događati ekstremnoj vrućini usprkos. Situaciju su riješili ventilatori usmjereni u pojačala. Bamwise koncert je završio i na binu se popeo slovenski Elvis Jackson. Bolje da nije. Bezvezna polu-pop-punk-ska dosada. Tada se našlo i vremena za obilaženje drugih, manjih bina. Digitron stejdž je bio uvjerljivo najbolji i najšarmantniji. Vrki nije izlazio iz bukse po 12 sati. I sve nas je izdubirao. Vrhunac je bio predjutro kad su Dr.Obi i Vrki uz Mc Chakku odradili vrhunski session uz sjajnu komunikaciju s publikom. Na Soundsplash stejdžu (koji smo prozvali ''Ibica flor'' zbog hrpe padobranaca i uglavnom dosadnjikave mjuze) je uglavnom svirao jungle-dnb uz povremene dubstep ulete (i to dobre koliko sam čuo u onih par kratkih navrata, sjećam se da sam čuo jednu stvar od Balkanskog). Zadnji je ostao Electrosplash stejdž koji je jedini bio natkriven. Prije mene, vrtili su dečki iz riječkog Samodajedramenbejz kolektiva. I moram priznat da su bolje izgledali nego šta su zvučali. Bilo ih je nekoliko na bini (perkusije, MC i dj) ali to baš i nije pomoglo jer im je mjuza bila samo prosječna te je zvučala nekako zastarjelo. A i bome su mi kratkoročno zakomplicirali život jer su ostavili svoj nekakav jadni Korgov mikser sa 10 milijuna dugmića u roznoj i bijeloj boji koji su još i svijetlili u mraku 8th Seasplash 2010 - 22-25.07. - Monumenti Pula Icon_evil . Uglavnom, bijedna igračka koju više nikad ne želim vidjet u svojoj blizini 8th Seasplash 2010 - 22-25.07. - Monumenti Pula Icon_rolleyes . Preštekali smo se na jadnog Behringera 8th Seasplash 2010 - 22-25.07. - Monumenti Pula Icon_eek koji je unatoč svojem jadu 100 puta bolji od one Korgove šminkerske igračkice. I onda još jedan mali šok, na jednom plejeru se nije mogao namjestiti cue. Dakle, improvizacija na visini. Ipak, odradio sam opasnu neuro/darkstep/tekstep/technoid 8th Seasplash 2010 - 22-25.07. - Monumenti Pula 885951dvosatnu setčinu i dosta sam zadovoljan kako je ispalo. Mislim da je i ekipa bila zadovoljna i solidno rasplesana. Nakon mene je Disbreakz stisnuo play uz svoju Spiderman masku i rastjerao ekipu, koja se kroz neko vrijeme počela vraćat na floor i brijuckat uz breakore. Zadnji su nastupili Demonaut i Breakomora sa svojim teatralnim performansom, i stvarno, čovjek se od srca nasmije dok ih gleda/sluša. Na glavnoj bini, uspio sam još kratko čut dvojac Smith & Mighty kojih se sjećam još od prije 10 godina sa poznatih K7 dj-kicks kompilacija i ovo danas baš i nema veze sa onim zvukom (čitaj: dubstep 8th Seasplash 2010 - 22-25.07. - Monumenti Pula Fresse ). I kao, što sam već naveo, jutro se čekalo na Digitron dub 8th Seasplash 2010 - 22-25.07. - Monumenti Pula 728906 flooru gdje je bila super vibrica i ekstra kvalitetna mjuza. Na spavanac se išlo oko 7-8 ujutro i već u 10 me probudio (i ne samo mene nego pola kampa) manijak koji se derao ''ovo nisam ja, ovo priča vuvuzela“ 8th Seasplash 2010 - 22-25.07. - Monumenti Pula 153636 . I tako nakon, najgore kave u životu, odosmo se kupat/spavat na rt Kamenjak na kojem su bili valovi valjda 2-3 metra visoki i nevjerojatno hladno more. Ispremiješali se slojevi pretpostavljam, pa su se ovi hladniji popeli gore. Zanimljivo je da me dok sam drijemao na plaži zvao prijatelj iz Županje…Pa di si, pa ovo pa ono, kad ono buć: i on na rt Kamenjaku. A nije došao na Seasplash... Vraćamo se na festival opet oko 21h. Prvi je na glavnoj bini bio Postolar Triper sa osrednjim koncertom i nakon toga su se gore popeli Stilnessi i zvučali su dosta bolje nego zadnji put kad sam ih slušao. Te su večeri još nastupili Iration Steppas od kojih su svi imali velika očekivanja zbog navodnog odličnog nastupa na lanjskom Outlooku, ali nisu se baš dojmili. Čujem da su bili bahati, a svirka im je prošla uz samo njima znane tehničke probleme. Sveusvemu, svirka im se može opisati kao: ''nikako da krenu''. Doduše, krenuli su zadnjih 15minuta. Nakon njih su svirali engleski Gentlemen's dub club solidnu, ali niš posebnu dub-ska varijantu. Na electrosplash flooru je u subotu bio Sirup. Svirala je, naravno, house varijanta i to dosta tiho pa se tamo i nismo baš previše zadržavali. Na soundsplash-u je dobar dio prema kraju večeri/jutru vrtio Danny bwoy i to kvalitativno promjenjivu dnb-jungle varijantu. I tako, opet se dobar dio večeri i jutro provelo na Dubsplash flooru na kojem je rasturao Weeding dub uz pomoć Vrkija i Bamstera, te povremene MC ulete. Opet se otišlo na spavanac oko 7 i nakon par sati sna otišlo se na kupanac koji zbog povremene kiše i nije bio nešto posebno. Na after parti nismo otišli jer smo morali krenut za Zagreb. Sveusvemu, još jedan dobar Seasplash i da ga nema, trebalo bi ga izmislit. Jedini mali minusić je nedostatak još jednog floora na kojem će se vrtit breaks-trens-simo-tamo varijanta. Ljudi bilo otprilike 3000.

8th Seasplash 2010 - 22-25.07. - Monumenti Pula 737811
[Vrh] Go down
bokka

bokka

Broj postova : 27
Age : 46
Location : Rijeka
Registration date : 26.10.2007

8th Seasplash 2010 - 22-25.07. - Monumenti Pula Empty
PostajNaslov: Re: 8th Seasplash 2010 - 22-25.07. - Monumenti Pula   8th Seasplash 2010 - 22-25.07. - Monumenti Pula Empty31/7/2010, 09:10

hehe, ja sam isto poludio od Markovog mixera kad smo bili zadnji put u tenku, par puta sam nudio da koristimo moj pioneer 800 ali on tvrdi da je njegov mixer bolji Very Happy
[Vrh] Go down
zm

zm

Broj postova : 3410
Registration date : 14.10.2007

8th Seasplash 2010 - 22-25.07. - Monumenti Pula Empty
PostajNaslov: Re: 8th Seasplash 2010 - 22-25.07. - Monumenti Pula   8th Seasplash 2010 - 22-25.07. - Monumenti Pula Empty31/7/2010, 10:27

ma 800ka je enterpise i borgova kocka u jednom prema onoj igračkici cheers
[Vrh] Go down
saMrEmbesedorom



Broj postova : 13
Registration date : 20.03.2009

8th Seasplash 2010 - 22-25.07. - Monumenti Pula Empty
PostajNaslov: Re: 8th Seasplash 2010 - 22-25.07. - Monumenti Pula   8th Seasplash 2010 - 22-25.07. - Monumenti Pula Empty6/9/2010, 13:48

goreprst "vuvuzela lik" je kralj kraljeva, pola ljudi koje je probudio mu je padalo od smjeha iako su ljuti izašli iz šatora Smile
baeh
[Vrh] Go down
Sponsored content




8th Seasplash 2010 - 22-25.07. - Monumenti Pula Empty
PostajNaslov: Re: 8th Seasplash 2010 - 22-25.07. - Monumenti Pula   8th Seasplash 2010 - 22-25.07. - Monumenti Pula Empty

[Vrh] Go down
 

8th Seasplash 2010 - 22-25.07. - Monumenti Pula

Prethodna tema Sljedeća tema [Vrh] 

 Similar topics

-
» 8th Seasplash festival - Monumenti - Pula 22.-25.07.2010.
» 8th Seasplash festival - Monumenti - Pula 22.-25.07.2010.
» FUTURE NATURE 10 | 07-08 August 2009 @ Monumenti - Pula
» 9. SEASPLASH Festival - Monumenti - Pula - 21.-24.07.2011.
» 6th Seasplash festival - Monumenti, Pula, 17.-20.07.2008.
Stranica 1 / 1.

Permissions in this forum:Ne moľeą odgovarati na postove.
pistolerobreaks :: odjave-