pistolerobreaks
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Breakbeat, dnb, dubstep, psy, dub, tech, jazz, funk, rock etc...
 
Početna stranicaPočetna stranica  PretraľnikPretraľnik  Latest imagesLatest images  RegistracijaRegistracija  LoginLogin  

Share | 
 

 FUTURE NATURE 10 | 07-08 August 2009 @ Monumenti - Pula

Prethodna tema Sljedeća tema Go down 
Autor/icaPoruka
zm

zm

Broj postova : 3410
Registration date : 14.10.2007

FUTURE NATURE 10 | 07-08 August 2009 @ Monumenti - Pula Empty
PostajNaslov: FUTURE NATURE 10 | 07-08 August 2009 @ Monumenti - Pula   FUTURE NATURE 10 | 07-08 August 2009 @ Monumenti - Pula Empty14/8/2009, 08:18

FUTURE NATURE 10 | 07-08 August 2009 @ Monumenti - Pula Imagensv

Bili smo dva dana. U petak, prije samog ulaska na mjesto zbivanja, popilo se par pivi na neizbježnom molu sa pogledom na brodogradilište i Arenu istovremeno. Brod u izgradnji bio je osvijetljen pa je to bio zanimljiv kontrast Areni. Dok smo riješavali pive, svirala je takotako glazba (kasnije sam vidio da je to Dovla vrtio) koja se nešto popravila pred kraj seta. Prva stvar koja se čovjeka dojmi prilikom ulaska su ogromne divovske dekorativne gljive koje su se nalazile po cijelom densflooru. Nažalost, floor je bio malo nagnut nizbordo pa je bilo malo problematično za ples. Doduše prvi dan to i nije bio neki problem jer se baš i nismo naplesali. Nakon Dovle, dj pult je pruzeo barba Ganesh i odradio solidan ali opet niš poseban set. Može on to puno puno bolje. Nakon Ganesha je vrtio Val Vashar svoju standardnu i vrlo dobru prog selekciju. Zatim je na red došla katastrofa: Ectima. Tako lošu i neinventivnu glazbu treba izbjegavati. Šablonski i nemaštovito. Otišli smo spavat pa smo propustili Flegmu i Tegmu FUTURE NATURE 10 | 07-08 August 2009 @ Monumenti - Pula 754146 . Probudio nas je Čeh Slater sa nekom groznom verzijom nekog starog hita (mislim da je bila obrada „Deep Forresta“, etno-elektronskog benda aktualnog u devedesetima). Tu i tamo je pogodio stvar, a završio je sa prog verzijom Nirvaninog „Smells Like Teen Spirit“. Drugi dan su moja očekivanja bila nešto veća, i iako je mjuza bila nešto bolja opet to nije bilo ništa posebno. Pulska veza (Sale, Alen i Nešo) vrtili su osrednji full on sve dok Hoodwink nije došao na stejdž. I kao što je često slučaj, Hoodwink je fejker. Mjuza mu je odlična ali je zato live bezvezan tj. nije live nego prodavanje muda pod bubrege odnosno dj set vlastith stvari preko laptopa. Za razliku od zadnjeg puta kad sam ga slušao, barem je naučio sinhronizirat beat. Nakon njega je nastupio Weirdy Beirdy, uvjerljivo najsvjetlija točka festivala. Odradio je odličan set plesnog noćnog full-ona. Uglavnom se vrzmao oko matičnog mu Wildthings Record labela, što je u neku ruku dobro jer je label dobar i zna se što očekivat, ali je opet s druge strane limitirajuće jer se ipak nema potpunu slobodu prilikom odabira stvari tj. odradio je promotivni set za svoj label. Na kraju je Tristan zatvorio festival sa svojim jutarnjim setićem koji je bio prosječan. Skoro sam zaboravio, visualsi su bili doslovno katastrofalni. Nisam tako loš VJing valjda nikad vidio. Rolling Eyes Ne znam tko je to radio, ali bolje mu je da se okani ćorava posla. Bio je i chill/freestyle floor na kojem je riknuo jedan od dva glavna zvučnika pa je uglavnom bio samo tranzitna zona. Sve skupa, rekao bih da je bilo parsto ljudi.
[Vrh] Go down
 

FUTURE NATURE 10 | 07-08 August 2009 @ Monumenti - Pula

Prethodna tema Sljedeća tema [Vrh] 

 Similar topics

-
» FUTURE NATURE 10 | 06-09 August 2009 @ Monumenti - Pula
» FUTURE NATURE - EARTH 2013 / 15.- 18. august 2013 / Pula
» FUTURE NATURE - 28/07 - 31/07/2011 - Pula
» 8th Seasplash 2010 - 22-25.07. - Monumenti Pula
» Future Nature 08 // Summer Festival of Psychedelic Culture @ Croatia - Istria - Pula
Stranica 1 / 1.

Permissions in this forum:Ne moľeą odgovarati na postove.
pistolerobreaks :: odjave-