pistolerobreaks
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Breakbeat, dnb, dubstep, psy, dub, tech, jazz, funk, rock etc...
 
Početna stranicaPočetna stranica  PretraľnikPretraľnik  Latest imagesLatest images  RegistracijaRegistracija  LoginLogin  

Share | 
 

 Filmski kutak - šta se gleda

Prethodna tema Sljedeća tema Go down 
Go to page : 1, 2, 3  Next
Autor/icaPoruka
Admin
Admin
Admin

Broj postova : 396
Registration date : 14.10.2007

Filmski kutak - šta se gleda Empty
PostajNaslov: Filmski kutak - šta se gleda   Filmski kutak - šta se gleda Empty18/10/2009, 10:51

Filmski kutak - šta se gleda Movie

...u ovom topiku upišite preporuku za dobar film uz linkanje na imdb (The Internet Movie Database) ...može i kratki opis, komentar i sl...može i pokuda za loš film...

Filmski kutak - šta se gleda 745888


Zadnja promjena: Admin; 4/1/2010, 20:05; ukupno mijenjano 3 put/a.
[Vrh] Go down
https://pistolerobreaks.forumcroatian.com
zm

zm

Broj postova : 3410
Registration date : 14.10.2007

Filmski kutak - šta se gleda Empty
PostajNaslov: Re: Filmski kutak - šta se gleda   Filmski kutak - šta se gleda Empty18/10/2009, 10:57

Ping Pong Playa (2007)

Photos
(see all 4 | slideshow)

Filmski kutak - šta se gleda MV5BMjE2MjIxNzM2M15BMl5BanBnXkFtZTcwMzkyNTU4MQ@@._V1._SX91_SY140_Filmski kutak - šta se gleda MV5BMjAwNzc4MTk5OF5BMl5BanBnXkFtZTcwMDU3MzYwMg@@._V1._CR0,0,403,403_SS80_

A kid dreams of playing professional basketball in order to escape his dead-end job, living in the suburbs, his bossy older brother and running his Mom's ping pong classes. | full synopsis

...uglavnom, odličan i nepretenciozan humor. inače uvijek zaspem pri gledanju bilo kojeg filma (i ovaj put sam Filmski kutak - šta se gleda 689530 ,ali samo prvi put). Uglavnom, zdrav film za pogledat...Čovjek se od srca nasmije par puta i dobro se osjeća nakon pogledanog filma...Filmski kutak - šta se gleda 21914


Zadnja promjena: zm; 19/10/2009, 19:57; ukupno mijenjano 2 put/a.
[Vrh] Go down
hrvoyeah

hrvoyeah

Broj postova : 259
Age : 36
Location : westside
Registration date : 17.09.2008

Filmski kutak - šta se gleda Empty
PostajNaslov: Re: Filmski kutak - šta se gleda   Filmski kutak - šta se gleda Empty18/10/2009, 15:17

uuuu, ovakav thread se cekao cheers

zadnje sam pogledao Doubt (2008). opatica m. streep (koju bas i ne volim, ali je u ovom filmu odlicna) sumnja da je svecenik philip seymour hoffman seksualno napastovao jednog od ucenika katolicke skole. fora je u tome kaj se ne zna kaj se dogodilo, a hoffmanova 'sad sam malo pravedan, sad sam malo sumnjiv' izvedba je glumacki genijalna - uzivancija za gledanje Filmski kutak - šta se gleda 97991
[Vrh] Go down
hrvoyeah

hrvoyeah

Broj postova : 259
Age : 36
Location : westside
Registration date : 17.09.2008

Filmski kutak - šta se gleda Empty
PostajNaslov: Re: Filmski kutak - šta se gleda   Filmski kutak - šta se gleda Empty19/10/2009, 16:43

od redatelja pasjeg poslijepodneva, 12 Angry Men(1957). u sat i pol, koliko film traje, cijela se radnja odvija u jednoj sobi, porotnici odlucuju o nevinosti optuzenika i to je tolko dobro izvedeno da jednostavno ne mozete prestati gledati, iako je 3 ujutro. film rezultira sveopcim divljenjem i spavanjem na predavanjima slijedeceg jutra Sleep
od istog frajera valja pogledati i Before the Devil Knows You're Dead(2008), opet zbog izvrsne hoffmanove glume i golih sisa prelijepe marise tomei Filmski kutak - šta se gleda 664979

Filmski kutak - šta se gleda 250354844-M.0.0.0x0.351x450
[Vrh] Go down
zm

zm

Broj postova : 3410
Registration date : 14.10.2007

Filmski kutak - šta se gleda Empty
PostajNaslov: Re: Filmski kutak - šta se gleda   Filmski kutak - šta se gleda Empty19/10/2009, 19:54

hrvoyEah je napisao/la:
od redatelja pasjeg poslijepodneva, 12 Angry Men(1957). u sat i pol, koliko film traje, cijela se radnja odvija u jednoj sobi
e na tu foru je The Man from Earth ...cijela radnja u jednoj sobi, i samo spika, spika, spika...ako krenem o filmu pričat, ima previše spojlera, pa samo preporučam...

Filmski kutak - šta se gleda MV5BNjUwMDQ2NTQxMF5BMl5BanBnXkFtZTcwMDQ4NDIzMQ@@._V1._CR0,0,450,450_SS80_

hrvoyEah je napisao/la:
golih sisa prelijepe marise tomei Filmski kutak - šta se gleda 664979


Filmski kutak - šta se gleda 379349
[Vrh] Go down
comboninja

comboninja

Broj postova : 112
Registration date : 06.01.2009

Filmski kutak - šta se gleda Empty
PostajNaslov: Re: Filmski kutak - šta se gleda   Filmski kutak - šta se gleda Empty21/10/2009, 09:18

hrvoyEah je napisao/la:
12 Angry Men(1957).

Znači isplati se, imam ga već neko vrijeme ali nemam volje počet gledat Smile


Pogledo napokon Trainspotting (1996)
[Vrh] Go down
zm

zm

Broj postova : 3410
Registration date : 14.10.2007

Filmski kutak - šta se gleda Empty
PostajNaslov: Re: Filmski kutak - šta se gleda   Filmski kutak - šta se gleda Empty21/10/2009, 10:12

wxyz je napisao/la:
Pogledo napokon Trainspotting (1996)
uuuu...baš napokon Filmski kutak - šta se gleda Icon_wink ...odličan je film...i soundtrack tj. oba su odlična...gore je na dvici underworldow dark & long (Dark Train Mix i još svašta nešto odlično za to doba i sve je majstorski ukomponirano u film Filmski kutak - šta se gleda Icon_cool ...npr kad uljeće u školjku po dopić i svira ona stonerska mjuza (ne sjećam se više sa sigurnošću koja je stvar, mislim leftfield)...sveskupa: hihihi Filmski kutak - šta se gleda 754146 i definitivno NE tom glupom i zaglupljujućem horsu Filmski kutak - šta se gleda 607725
[Vrh] Go down
hrvoyeah

hrvoyeah

Broj postova : 259
Age : 36
Location : westside
Registration date : 17.09.2008

Filmski kutak - šta se gleda Empty
PostajNaslov: Re: Filmski kutak - šta se gleda   Filmski kutak - šta se gleda Empty21/10/2009, 22:04

zm je napisao/la:

e na tu foru je The Man from Earth...
upravo pogledao, that's some wicked shit What a Face
da nije onog iritantnog lika profesora biologije sa svojim debilnim pokusajevima da ispadne smijesan, bilo bi jos bolje.

District 9 je sci fi koji na slican nacin obraduje malo drukciju temu pa tko voli peter jacksonove ranije radove trebao bi uzivati i u ovom guapo
[Vrh] Go down
zm

zm

Broj postova : 3410
Registration date : 14.10.2007

Filmski kutak - šta se gleda Empty
PostajNaslov: Re: Filmski kutak - šta se gleda   Filmski kutak - šta se gleda Empty24/10/2009, 09:03

trenutno gledam lupin III crtiće. ima ih miljon...to su japanski crtići iz sedamdesetih pa na dalje...išli su na talijanskoj televiziji koju sam gleda kao klinac...uglavnom, super su zabavni i sa hrpetinom fora a mjuza je super non stop...

[Vrh] Go down
Nemo

Nemo

Broj postova : 236
Age : 37
Location : Zagreb
Registration date : 07.11.2008

Filmski kutak - šta se gleda Empty
PostajNaslov: Re: Filmski kutak - šta se gleda   Filmski kutak - šta se gleda Empty24/10/2009, 09:57

joj sto ga serete obojica! bas vam je super.Rolling Eyes Filmski kutak - šta se gleda 965464
[Vrh] Go down
hrvoyeah

hrvoyeah

Broj postova : 259
Age : 36
Location : westside
Registration date : 17.09.2008

Filmski kutak - šta se gleda Empty
PostajNaslov: Re: Filmski kutak - šta se gleda   Filmski kutak - šta se gleda Empty24/10/2009, 10:42

Nemo je napisao/la:
joj sto ga serete obojica! bas vam je super.Rolling Eyes Filmski kutak - šta se gleda 965464

padali budu samari eusa_naughty
[Vrh] Go down
masha

masha

Broj postova : 185
Age : 38
Location : šuma
Registration date : 03.12.2007

Filmski kutak - šta se gleda Empty
PostajNaslov: Re: Filmski kutak - šta se gleda   Filmski kutak - šta se gleda Empty26/10/2009, 15:34

jucher pogledala "S.Darko", nastavak kultnog "Donnie Darka", nije losh thumb

http://www.imdb.com/title/tt1231277/
[Vrh] Go down
zm

zm

Broj postova : 3410
Registration date : 14.10.2007

Filmski kutak - šta se gleda Empty
PostajNaslov: Re: Filmski kutak - šta se gleda   Filmski kutak - šta se gleda Empty2/11/2009, 09:06

hrvoyEah je napisao/la:
District 9
pogledao ga ovaj vikend...i moram priznat da je odličan...nije samo dobra ideja u điru (geto u južnoafričkoj republici, apartheid ovo-ono) nego je i film napet i sasvim gledljiv...da ne pričam o poznatom jacksonovom naturalizmu koji je i ovdje prisutan...uglavnom, film je sjedi pet thumb
[Vrh] Go down
comboninja

comboninja

Broj postova : 112
Registration date : 06.01.2009

Filmski kutak - šta se gleda Empty
PostajNaslov: Re: Filmski kutak - šta se gleda   Filmski kutak - šta se gleda Empty11/11/2009, 09:44

Religulous (2008) je ok film za opustit se i izgubit nešto vremena, nije da je donio nešto novo, ali par činjenica za podsjetit se, nasmijat i to je to

Filmski kutak - šta se gleda Religulous-film-poster-from-canada-big
[Vrh] Go down
comboninja

comboninja

Broj postova : 112
Registration date : 06.01.2009

Filmski kutak - šta se gleda Empty
PostajNaslov: Re: Filmski kutak - šta se gleda   Filmski kutak - šta se gleda Empty15/11/2009, 15:48

Moon (2009), u redu film, ništa posebno, ali čisto uredu za pogledat.
Čitao sam neke kritike pa ću pogledat Silent Running (1972) , kažu da je dobar Smile

Filmski kutak - šta se gleda Moon_poster_sam_rockwell
plakat je odličan! Very Happy
[Vrh] Go down
hrvoyeah

hrvoyeah

Broj postova : 259
Age : 36
Location : westside
Registration date : 17.09.2008

Filmski kutak - šta se gleda Empty
PostajNaslov: Re: Filmski kutak - šta se gleda   Filmski kutak - šta se gleda Empty24/11/2009, 18:23

Inglourious Basterds guapo

nekak je u zadnje vrijeme trend srati po tarantinu, bas me zanima kaj budu ti ljudi rekli na ovaj film. film o filmu u kojem grupa ljudi ide na neku misiju, shpageti western u ww2 stilu, odlicna zika, najbolji lik ikad christopher waltz i urnebesni bred pit Filmski kutak - šta se gleda 374444
[Vrh] Go down
sykosonik

sykosonik

Broj postova : 193
Age : 40
Location : Zagreb
Registration date : 16.03.2009

Filmski kutak - šta se gleda Empty
PostajNaslov: Re: Filmski kutak - šta se gleda   Filmski kutak - šta se gleda Empty24/11/2009, 20:32

nije loš, ali mi nije ni tak prejeben koliko ga hvale.
ne znam, kao da nešto fali.. hm...

skinuo sam si pandorum i district 9 pa da vidimo hoće li opravdati očekivanja.
[Vrh] Go down
http://www.myspace.com/freekbaze
hrvoyeah

hrvoyeah

Broj postova : 259
Age : 36
Location : westside
Registration date : 17.09.2008

Filmski kutak - šta se gleda Empty
PostajNaslov: Re: Filmski kutak - šta se gleda   Filmski kutak - šta se gleda Empty24/11/2009, 21:49

sykosonik je napisao/la:

ne znam, kao da nešto fali.. hm...

pogledaj ga barem jos jednom albino
[Vrh] Go down
zm

zm

Broj postova : 3410
Registration date : 14.10.2007

Filmski kutak - šta se gleda Empty
PostajNaslov: Re: Filmski kutak - šta se gleda   Filmski kutak - šta se gleda Empty28/11/2009, 12:00

hrvoyeah je napisao/la:
Inglourious Basterds

meni je film odličan. možda i najbolji tarantino još od pulp fictiona...kamera je kul, spaghetti brija je kul kao i epski moment filma u cjelini...priča je fino višeslojna i zanimljiva do samog kraja, standardne tarantino spikice nisu toliko u điru,ali ne smeta, dapače...likovi su svi kul, a mjuza više nego odlična...ma, u principu nemam zamjerke i baš sam zadovoljan Filmski kutak - šta se gleda 745888
[Vrh] Go down
comboninja

comboninja

Broj postova : 112
Registration date : 06.01.2009

Filmski kutak - šta se gleda Empty
PostajNaslov: Re: Filmski kutak - šta se gleda   Filmski kutak - šta se gleda Empty28/11/2009, 14:03

Filmski kutak - šta se gleda Hallam-foe


Hallam Foe (2007)

dobar film, kul soundtrack (Fourtet, Hood i još par zanimljivih stvari, iako nemogu pratit film kad uleti neka tako dobra stvar, kao Parks)

na nekoj combray šemi lol
[Vrh] Go down
comboninja

comboninja

Broj postova : 112
Registration date : 06.01.2009

Filmski kutak - šta se gleda Empty
PostajNaslov: Re: Filmski kutak - šta se gleda   Filmski kutak - šta se gleda Empty29/11/2009, 00:23

hrvoyeah je napisao/la:
Inglourious Basterds

Meni je super film, ispočetka sam razmišljao jeli mi se da pogledat jer je dosta dug, ali na kraju mi nije bio dosadan ni u jednom dijelu.

ko što je zm spomenuo, muzika je isto super
[Vrh] Go down
hrvoyeah

hrvoyeah

Broj postova : 259
Age : 36
Location : westside
Registration date : 17.09.2008

Filmski kutak - šta se gleda Empty
PostajNaslov: Re: Filmski kutak - šta se gleda   Filmski kutak - šta se gleda Empty29/11/2009, 21:55

wxyz je napisao/la:
Hallam Foe (2007)
glumi claire forlani i film je 'Rated R for strong sexual content and language', skidam sad, odmah Filmski kutak - šta se gleda 909965
[Vrh] Go down
beatrix kiddo
Admin
beatrix kiddo

Broj postova : 45
Registration date : 31.10.2007

Filmski kutak - šta se gleda Empty
PostajNaslov: Re: Filmski kutak - šta se gleda   Filmski kutak - šta se gleda Empty1/12/2009, 14:51

hrvoyeah je napisao/la:
Inglourious Basterds

meni odličan! od kamere sa zbluranim efektom da se postigne dojam stare ratne priče/filma, do karakterizacije svake nacije u filmu, humor samo takav, zadovoljavajuća doza krvi prisutna...; čista petica Very Happy
[Vrh] Go down
beatrix kiddo
Admin
beatrix kiddo

Broj postova : 45
Registration date : 31.10.2007

Filmski kutak - šta se gleda Empty
PostajNaslov: Re: Filmski kutak - šta se gleda   Filmski kutak - šta se gleda Empty1/12/2009, 14:56

quote="sykosonik"]nije loš, ali mi nije ni tak prejeben koliko ga hvale.
ne znam, kao da nešto fali.. hm...
quote]

ma ti si čudan Filmski kutak - šta se gleda 965464 film superiška!

sykosonik je napisao/la:

skinuo sam si pandorum i district 9 pa da vidimo hoće li opravdati očekivanja.

pandorum ne bih da ga spojlam ali...hm

al zato district 9 !!!!! u red sa tarantinovim zadnjim uradkom Smile pravo iznenađenje
[Vrh] Go down
masha

masha

Broj postova : 185
Age : 38
Location : šuma
Registration date : 03.12.2007

Filmski kutak - šta se gleda Empty
PostajNaslov: Re: Filmski kutak - šta se gleda   Filmski kutak - šta se gleda Empty1/12/2009, 16:54

twilight saga new moon ne valja. mozda tek iz 2. gledanja Very Happy
[Vrh] Go down
Sponsored content




Filmski kutak - šta se gleda Empty
PostajNaslov: Re: Filmski kutak - šta se gleda   Filmski kutak - šta se gleda Empty

[Vrh] Go down
 

Filmski kutak - šta se gleda

Prethodna tema Sljedeća tema [Vrh] 
Stranica 1 / 3.Go to page : 1, 2, 3  Next

Permissions in this forum:Ne moľeą odgovarati na postove.
pistolerobreaks :: razno-