pistolerobreaks
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Breakbeat, dnb, dubstep, psy, dub, tech, jazz, funk, rock etc...
 
Početna stranicaPočetna stranica  PretraľnikPretraľnik  Latest imagesLatest images  RegistracijaRegistracija  LoginLogin  

Share | 
 

 Kodo - One Earth Tour @ KC Dražen Petrović - 03.06.2009.

Prethodna tema Sljedeća tema Go down 
Autor/icaPoruka
zm

zm

Broj postova : 3410
Registration date : 14.10.2007

Kodo - One Earth Tour @ KC Dražen Petrović - 03.06.2009. Empty
PostajNaslov: Re: Kodo - One Earth Tour @ KC Dražen Petrović - 03.06.2009.   Kodo - One Earth Tour @ KC Dražen Petrović - 03.06.2009. Empty10/6/2009, 06:24

bio na ovom a zaboravio nešto napisat Basketball ...uglavnom, bubnjari definitivno znaju kako se bubnja i dobro bi došli kao live podrška na nekom partiju What a Face ...ipak, meni to nije bilo ništa spektakularno nego samo solidno (možda zbog ambijenta koji mi nekako nije odgovarao)...tako nešto treba svatko ić pogledat/poslušat jer je to stvar opće kulture, a shodno tome je to trebao financirat grad zagreb (npr) i postavit predstavu na glavnom trgu (a ne suludog tompsona Rolling Eyes ) kako bi čim više ljudi i klinaca to vidjelo i upoznalo se malo sa istočnjačkom kulturom...cibona relativno puna ali ne skroz...i inače, cibona nije baš neki izbor za takav događaj...nekako mi je bezvezno izgledala kombinacija njihovog japanskog outfita i bubnjeva sa sportskom dvoranom...puno bi bolje odgovarao lisinski ili kao šta sam već rekao, nekakav trg i sl.
[Vrh] Go down
 

Kodo - One Earth Tour @ KC Dražen Petrović - 03.06.2009.

Prethodna tema Sljedeća tema [Vrh] 

 Similar topics

-
» 09-10-2009 - Elevate tour, cfsn & RAVE DJs @ Medika (Zagreb)
» Jabba STREET FESTIVAL 2009.@Aquarius,SKUC,KSET 04/05-09-2009
» LED Festival 2009 @ Napusteni Hotel Korana (Karlovac) 3/6-09-2009
Stranica 1 / 1.

Permissions in this forum:Ne moľeą odgovarati na postove.
pistolerobreaks :: odjave-