pistolerobreaks
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Breakbeat, dnb, dubstep, psy, dub, tech, jazz, funk, rock etc...
 
Početna stranicaPočetna stranica  PretraľnikPretraľnik  Latest imagesLatest images  RegistracijaRegistracija  LoginLogin  

Share | 
 

 Ez3kiel & Vuneny @ dvorana Pauk (Zagreb) 25-04-2009

Prethodna tema Sljedeća tema Go down 
Autor/icaPoruka
zm

zm

Broj postova : 3410
Registration date : 14.10.2007

Ez3kiel & Vuneny @ dvorana Pauk (Zagreb) 25-04-2009 Empty
PostajNaslov: Re: Ez3kiel & Vuneny @ dvorana Pauk (Zagreb) 25-04-2009   Ez3kiel & Vuneny @ dvorana Pauk (Zagreb) 25-04-2009 Empty26/4/2009, 09:28

i tako kao i obično kasnim na događaj, tako da nažalost nisam čuo bamwise, ali sam uletio taman na početak vunenih mostaraca i: o.d.l.i.č.n.o. Stvarno gaje moćan zvuk i uživo to super zvuči i izgleda u kombinaciji sa odličnim visualsima...u odnosu na prošli koncert kad sam ih slušao, bili su puno više upbeat i manje post-dub-rock i stvarno dobro...ez3kielovci su također bili dobri ali sam nekako više očekivao...visualsi mi nisu bili nešto posebno dobri s obzirom da koncert najavljuju kao audiovizualni spektakl...neću cjepidlačit jer je koncert bio više nego dobar ali su me nekako razmazili sa studijskim albumima koje slušam doma pa sam možda gajio i prevelika očekivanja...npr tijekom jedne stvari znam da na studijskoj verziji krenu nekakve trubice svirat koje totalno promijene dušu stvari i daju polušansonjerski francuski osjećaj, dok takvih stvari nije bilo sinoć nego je bilo malo suhuckavo...zvuk je bio odličan, iako su mi se bamwiseovci žalili da im je falili basa cheers ali njima uvijek fali basa lol! ....sveskupa 400-500 ljudi i solidno popunjen pauk...
[Vrh] Go down
 

Ez3kiel & Vuneny @ dvorana Pauk (Zagreb) 25-04-2009

Prethodna tema Sljedeća tema [Vrh] 

 Similar topics

-
» 25-04-2009- Ez3kiel & Vuneny @ dvorana Pauk (Zagreb)
» Ez3kiel & Vuneny @ dvorana Pauk (Zagreb) 25-04-2009
» Ministarstvo Psihodelije @ SKUC - Pauk (Zagreb) 18.10.2008.
» MUDHONEY @ Pauk 20.10.2009.
» Demode festival / Danger, Goto80, The Lowbrows @ SKUC Pauk, Zagreb, 21. i 22.05.
Stranica 1 / 1.

Permissions in this forum:Ne moľeą odgovarati na postove.
pistolerobreaks :: odjave-