pistolerobreaks
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Breakbeat, dnb, dubstep, psy, dub, tech, jazz, funk, rock etc...
 
Početna stranicaPočetna stranica  PretraľnikPretraľnik  Latest imagesLatest images  RegistracijaRegistracija  LoginLogin  

Share | 
 

 confusion pres. >< w. Youngsta @ Sirup 19-03-2009

Prethodna tema Sljedeća tema Go down 
Autor/icaPoruka
zm

zm

Broj postova : 3410
Registration date : 14.10.2007

confusion pres. >< w. Youngsta @ Sirup 19-03-2009 Empty
PostajNaslov: Re: confusion pres. >< w. Youngsta @ Sirup 19-03-2009   confusion pres. >< w. Youngsta @ Sirup 19-03-2009 Empty23/3/2009, 18:11

bio sam na ovom, a zaboravio dojam opalit...znači, prvi put dolazim u sirup i kad uđeš, ne znaš di da kreneš od tunelarine What a Face ...ostavljam jaknu i ulazim u klub...osrednje je veličine (za 300ak ljudi), rekao bih taman Cool dosta golo izgleda i to je ok...dok je vrtio dubway zvuk nije bio baš dobar...valjda je zafrljio previše a mjuza mi je bila tako-tako, ali ne mogu sudit previše jer sam čuo samo zadnji dio seta...spominjem zvuk jer su svi nahvalili u sirupu saund (te ovaki te onaki naughty )...onda je u neko doba počeo youngsta vrtit i to je stvarno dobro odradio...zvuk se odmah poboljšao...vjerojatno zbog vrtnje s ploča thumb (nisam skuži s čega je dubway vrti, pa možda i nije zato)...selekcija odlična i besprijekorno miksanje...ljudi svi skroz zadovoljni koliko sam primijetio...doduše bilo je malo propuhuckavo ali je bio i četvrtak pa sam shodno tome i ja zbrisao malo ranije...velika bavaria 25kn...sveskupa: vjerojatno ću opet u sirup...
[Vrh] Go down
 

confusion pres. >< w. Youngsta @ Sirup 19-03-2009

Prethodna tema Sljedeća tema [Vrh] 

 Similar topics

-
» 19-03-2009 - confusion pres. ><ZigZag>< w. Youngsta @ Sirup
» 26-02-2009 - confusion pres. ><ZigZag>< w. DrumsOfDeath @ Sirup
» 29-01-2009 - confusion pres. ><ZigZag>< w. Joker & MC Nomad @ Sirup
» 21-01-2009 - confusion pres. SupaSoapShop w. cfsn DJs @ Kolding (Zg)
» 28-01-2009 - confusion pres. SupaSoapShop / breaks edition @ Kolding (Zg)
Stranica 1 / 1.

Permissions in this forum:Ne moľeą odgovarati na postove.
pistolerobreaks :: odjave-