pistolerobreaks
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Breakbeat, dnb, dubstep, psy, dub, tech, jazz, funk, rock etc...
 
Početna stranicaPočetna stranica  PretraľnikPretraľnik  Latest imagesLatest images  RegistracijaRegistracija  LoginLogin  

Share | 
 

 The Prodigy - Invaders Must Die (Take Me To The Hospital.2009)

Prethodna tema Sljedeća tema Go down 
Autor/icaPoruka
zm

zm

Broj postova : 3410
Registration date : 14.10.2007

The Prodigy - Invaders Must Die (Take Me To The Hospital.2009) Empty
PostajNaslov: The Prodigy - Invaders Must Die (Take Me To The Hospital.2009)   The Prodigy - Invaders Must Die (Take Me To The Hospital.2009) Empty26/4/2009, 10:47

The Prodigy - Invaders Must Die (Take Me To The Hospital.2009) Cs140709902bbig

The Prodigy - Invaders Must Die

Konačno se pronašlo malo vremena i preslušalo na miru "Invaders Must Die". Prvo što upada u uši nakon prve dvije preslušane stvari je prenakićena produkcija, a time kao da se želi na silu izdvojiti iz gomile ionako preproducirane glazbe. Nakon toga uletava malo svjetla u obliku solidne "Thunder", nakon koje slijedi opet solidna "Colours", opetovano loše i prekičaste produkcije. Kič je u glazbi više-manje dobrodošao, samo što je to uglavnom hod po rubu te je lako zakoračiti preko i onda imamo neslušljivo smeće. Nakon dvije minute slušanja "Colours" onaj solidni dojam blijedi. Kvazi rokerska bezvezarija. Zatim slijedi hardcore ulet sa početka devedesetih, a to je uglavnom simptom nemaštovitosti (povratak tzv. vlastitim korijenima). Iako stvar nije loša jer ima dobar breakbeat moving prisutan cijelo vrijeme. "Warriors Dance" je katastrofa jer se pojavljuje najgori mogući ženski vokal u obliku vrištavog užasa. Na "Run With The Wolves" bubnjeve svira sveprisutni Dave Grohl, i stvar je solidna rokerska elektronika koja će razmrdati plesni podij bez problema. Preko reprize "Omena" kreće "World's On Fire", klasična Prodigy brija, točnije, kombinacija njihovog dobrog starog zvuka i nove varijante. Stvar je u redu, ali opet zvuči nekako isforsirano. Album završava kulerskom "Stand Up" koja je najbolja stvar na albumu, a trebala je biti prva i nit vodilja za ostatak. U globalu, dosta zamoran album (uz poneku iznimku) koji se neće više vrtiti u plejeru i koji je dokaz da će Prodigy i dalje živjeti na staroj slavi.
(5/10)

Label: Take Me To The Hospital
Catalog#: HOSPCD001
Format: CD, Album
Country: UK
Released: 23 Feb 2009
Genre: Electronic
Style: Breakbeat

1 Invaders Must Die (4:55)
2 Omen (3:36)
3 Thunder (4:09)
4 Colours (3:28)
5 Take Me To The Hospital (3:40)
6 Warrior's Dance (5:13)
7 Run With The Wolves (4:25)
8 Omen Reprise (2:14)
9 World's On Fire (4:50)
10 Piranha (4:05)
11 Stand Up (5:27)
[Vrh] Go down
 

The Prodigy - Invaders Must Die (Take Me To The Hospital.2009)

Prethodna tema Sljedeća tema [Vrh] 

 Similar topics

-
» The Prodigy - Invaders Must Die
» The Prodigy
» Jabba STREET FESTIVAL 2009.@Aquarius,SKUC,KSET 04/05-09-2009
» LED Festival 2009 @ Napusteni Hotel Korana (Karlovac) 3/6-09-2009
» Bass Invaders @ Aquarius (Zg) 09.02.2008.
Stranica 1 / 1.

Permissions in this forum:Ne moľeą odgovarati na postove.
pistolerobreaks :: recenzije albuma i EP-ova-